VDS Kiralama

VDS sunucu ihtiyaçlarınız için Linux CentOS 8, CentOS 7, Ubuntu 18, Debian 10, Windows Server 2019 ve 2012 işletim sistemlerine sahip planları hemen inceleyebilirsiniz.

SSD Diskler ve Intel Xeon E5 işlemcilerle yapılandırılmış VDS Kiralama planlarına ekonomik fiyatlarla şimdi sahip olabilirsiniz.

Natidos kalitesi ile ihtiyacınıza uygun bir plan seçerek hemen başlayabilirsiniz.

VDS Sunucu Özellikleri

VDS Server planlarının tamamına standart olarak dahil edilen özelliklere Natidos ile sahip olabilirsiniz.

  • 7/24/365 Destek
  • Limitsiz Aylık Trafik
  • 1Gbit/s Port Hızı
  • Türkiye Lokasyon
  • 1 Adet Özel IP Adresi
  • Uzak Masaüstü veya SSH Erişimi
  • Intel Xeon E5 Serisi İşlemci
  • Windows ve Linux İşletim Sistemleri

SSS - VDS Kiralama

Ryzen VDS server paketleri için sıkça sorulan soruları daha hızlı bilgi edinebilmek için okuyabilirsiniz.

VDS Nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server), fiziksel bir sunucunun çeşitli yazılımlar (VMware vb.) kullanılarak bölünmesi ile oluşturulan performanslı sanal sunuculardır.

VDS sunucunun, satın aldığınız paket özelliklerine göre sizin kullanımınıza tahsis edilmiş olan kaynakları, aynı fiziksel sunucu üzerinde bulunan diğer VDS sunucular ile paylaştırılmaz.

Sunucu Nedir?

7/24 çalışma prensibi ile yüksek hızda internet erişimi sağlayan, jeneratör, UPS, soğutma sistemleri ile desteklenen ve geniş güvenlik önlemleri alınmış veri merkezlerinde özel sistem odalarında barındırılan cihazlardır.

Tüm bu sistemlerin kusursuzca işlemesi, risk senaryolarının analiz edilmesi ve tedbirlerin alınması kaliteli bir hizmet sağlamak için şarttır.

VDS Kiralama Nedir?

VDS sunucu hizmetinin tercih edebileceğiniz aylık veya yıllık periyotlar halinde kullanımınıza tahsis edilmesi işlemidir. Dilerseniz, yıllık ödeme periyodunu tercih ederek daha ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

VDS Server Avantajları Nelerdir?

VDS sanal sunucunun en büyük avantajı ekonomik ve performanslı olmasıdır. Kaynakları paylaşımsızdır ve tam kök (root) erişimine sahiptir. Yüksek trafiğe sahip web sitelerin de trafiğe bağlı geç yüklenme sorunları yaşanmaz. Dilediğiniz zaman kolaylıkla kaynak yükseltmesi yapılabilir.

VDS Satın Aldım Ne Zaman Teslim Edilir?

Sipariş sırasında belirlediğiniz işletim sistemi ve diğer yapılandırmaların kurulumu sistem mühendislerimizce manuel olarak yapılmaktadır. Bu yüzden kurulum işlemi biraz zaman almakta fakat genellikle 60-120 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bu süre yoğunluğa bağlı olarak 24 saate kadar uzayabilmektedir.

Sorularınız mı Var?

Sorularınıza hızlıca cevap bulmak için dilerseniz sık sorulan soruları okuyabilir veya hemen bir müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.