VDS Sunucu-1

41.66 TL /Ay

Başlayan fiyatlarla

Hemen Başla
 • 1 CORE CPU
 • 1 GB RAM
 • 25 GB SSD Disk
 • Sınırsız Trafik

VDS Sunucu-2

83.33 TL /Ay

Başlayan fiyatlarla

Hemen Başla
 • 2 CORE CPU
 • 2 GB RAM
 • 50 GB SSD Disk
 • Sınırsız Trafik
166.66 TL /Ay

Başlayan fiyatlarla

Hemen Başla
 • 4 CORE CPU
 • 4 GB RAM
 • 75 GB SSD Disk
 • Sınırsız Trafik

VDS Sunucu-4

333.33 TL /Ay

Başlayan fiyatlarla

Hemen Başla
 • 8 CORE CPU
 • 8 GB RAM
 • 100 GB SSD Disk
 • Sınırsız Trafik
Fiyatlar karşılaştırma amaçlı olup 12 aylık alımlarda geçerli en düşük aylık birim fiyatlardır.

Popüler İşletim Sistemleri

İşletim Sistemleri

VDS hizmetiniz ile birlikte en popüler Windows Server 2019, Windows Server 2016, CentOS 8, CentOS 7, Ubuntu 18 gibi en çok tercih edilen işletim sistemleri hizmetinize sunulmaktadır.

Popüler Kontrol Panelleri

Plesk-cPanel

Eğer dilerseniz Dünya'nın en çok kullanılan ve tercih edilen kullanışlı ve kullanımı kolay Türkçe cPanel ve Plesk panel kontrol paneli seçenekleri ile sunucunuzu kolayca yönetebilirsiniz.

DDoS Koruma

DDoS Koruma

Ücretsiz ve standart DDoS koruma bulunmaktadır. Koruma Layer 7 saldırıları kapsamaz.

IP

Özel IP Adresi

1 Adet özel IP adresi fiyatlara dahildir. Dilerseniz 5 adete kadar alım yapabilirsiniz.

SSD Disk

SSD Disk

Yüksek performans için yeni nesil sunucular ve %100 SSD Diskler kullanılmaktadır.

1 Esnek VDS Sunucu Yönetimi

Müşteri paneliniz üzerinden sunucu istatisliklerini, kaynak kullanımlarını ve diğer tüm detayları görüntüleyebilir kullanımlarınız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yine müşteri paneliniz üzerinden sunucunuza kolaylıkla reboot, shutdown, reset gibi işlemleri yapabilir sunucunuzu dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Müşteri paneliniz üzerinden kullandığınız vds paketiniz yeterli gelmemeye başlarsa kolayca üst paketlere yükseltme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

VDS Sunucu Yönetimi

2 Yüksek Uptime Oranı

Sağladığımız %99.9 uptime oranı ile sunucunuzu en az kesinti ile yönetmenin keyfini çıkarın.

Sistemlerimiz de oluşabilecek olası problemleri en aza indirmek adına alt yapımızı bilinen kaliteli markalarla yapılandırmaktayız. VDS hizmeti sağladığımız sunucuların tamamı DELL marka sunuculardır.

Yine olası risk senaryolarına karşı tedbirleri alarak minimum risk, en yüksek süreklilik ile çalışmak için yenilikçi çözümler üretiyoruz.

Yüksek Uptime Oranı

3 Dedike Kaynaklar

VDS hizmetin de kullanılan sanallaştırma teknolojisi sayesinde, tercih ettiğiniz paket içeriklerine göre belirlenmiş olan sunucu kaynakları, tamamen sizin kullanımınıza aittir.

Kullanmadığınız kaynaklar diğer VDS sunucularla paylaştırılmaz. Sahip olduğunuz dedike kaynaklar sayesinde VDS sunucunuzdan yüksek performans elde edersiniz.

Dedike Kaynaklar
Ücretsiz Kurulum

Ücretsiz Kurulum

Natidos ile tüm kurulum ve konfigürasyonlar ücretsizdir. Ek kurulum maliyetleri ödemeden ücretsiz hizmetlerimizden faydalanın.

IP

7/24/365 Destek

Yardıma ihtiyacınız olduğu her an profesyonel teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olabilmek için günün her saati hazır bekliyor.

Sorularınız mı var?
Lütfen, Cevaplarımızı Okuyun.

Sunucu Nedir?

7/24 çalışma prensibi ile yüksek hızda internet erişimi sağlayan, jeneratör, UPS, soğutma sistemleri ile desteklenen ve geniş güvenlik önlemleri alınmış veri merkezlerinde özel sistem odalarında barındırılan cihazlardır.

Tüm bu sistemlerin kusursuzca işlemesi, risk senaryolarının analiz edilmesi ve tedbirlerin alınması kaliteli bir hizmet sağlamak için şarttır.

VDS Nedir?

Fiziksel sunucunun çeşitli yazılımlar (VMware vb.) kullanılarak bölünmesi ile oluşturulan performanslı sanal sunuculardır.

VDS sunucunun, satın aldığınız paket özelliklerine göre sizin kullanımınıza tahsis edilmiş olan kaynakları paylaştırılmaz.

VPS Nedir?

VPS (Virtual Private Server) tıpkı VDS sunucu gibi fiziksel bir makinenin çeşitli yazılımlar ile (OpenVZ gibi) sanallaştırılması ile oluşturularak elde edilmektedir.

VPS sunucunun kaynakları paylaşımlıdır. Kullanmadığınız kaynaklar aynı makine üzerinde bulunan başka bir VPS Sunucu tarafından kullanılabilir.

VDS Kiralama Nedir?

Sipariş vermiş olduğunuz ürünün, belirlediğiniz özelliklere göre kurulup, hazırlanarak aylık veya yıllık periyotlar halinde kullanımınıza tahsis edilmesi işlemidir.

Dilerseniz, indirimli fiyatlardan yararlanmak için yıllık ödeme periyodunu tercih edebilirsiniz.

SSD VDS Nedir?

SSD diskler üzerinden sağlanan VDS hizmetidir. SSD diskler performanslıdır ve standart SATA disklere oranla çok daha hızlı okuma ve yazma hızına sahiptir.

Bu sebep ile tüm sunucu ve hosting hizmetlerimizde yüksek performans sağlayabilmek için SSD diskler kullanmaktayız.

Türkiye Lokasyon VDS Nedir?

VDS sanal sunucu hizmeti sağlayan makinelerimizin Türkiye'de bulunduğunu ifade etmektedir.

Dolayısıyla yurt içinden yapılan bağlantılarda oldukça düşük ping sürelerine sahip olacaktır.

Windows VDS Nedir?

Windows işletim sistemi kurularak sağlanan VDS sunucu hizmetidir.

Windows VDS sunucuyu tıpkı standart bir bilgisayar kullanırmış gibi uzaktan bağlantı (RDP) sağlayarak yönetebilirsiniz.

VDS İle VPS Server Farkı Nedir?

Temelde ikisi de sanallaştırma teknolojisi kullanılarak ile elde edilmektedir. Fakat ikisi arasındaki en temel fark kaynak paylaşımıdır.

VPS sunucunun kaynakları paylaşımlıdır. Kullanmadığınız kaynaklar aynı fiziksel makine üzerinde bulunan farklı bir VPS sunucu tarafından kullanılabilir.

VDS sunucuda ise böyle bir durum söz konusu değildir. Kaynaklar tamamen size ayrılmıştır. Daha performanslı ve güvenlidir.

VDS İle Dedicated Server Farkı Nedir?

Dedicated sunucu, fiziksel bir makinenin tamamen sizin kullanımınıza ayrılması, tahsis edilmesi işlemidir. Kullanımı ve yönetimi tamamen size aittir.

VDS ise bir fiziksel makinenin çeşitli yazılımlar (VMware gibi) ile sanallaştırılması sonucu oluşturulur.

VDS Server Avantajları Nelerdir?

VDS sanal sunucunun en büyük avantajı ekonomik ve performanslı olmasıdır. Kaynakları paylaşımsızdır aynı zamanda tamam kök (root) erişimine sahiptir.

Yüksek trafiğe sahip web sitelerin de trafiğe bağlı geç yüklenme sorunları yaşanmaz.

Dilediğiniz zaman kolaylıkla kaynak yükseltmesi yapılabilir.

VDS Sunucu Paketleri Yükseltilebilir Mi?

Elbette, mevcut paketiniz yeterli gelmemeye başladığında dilediğiniz zaman kolaylıkla üst paketlere yükseltme yapabilirsiniz.

Yükseltme işlemi oldukça hızlı ve kolaydır. Sadece sunucunuzun yeniden başlatılması gerekmektedir.

VDS Sunucuya Ek IP Adresi Alabilir Miyim?

Elbette, 1 adet IP adresi paket fiyatlarına dahildir. Dilerseniz sepet ekranında hizmetinize ek olarak 5 adete kadar IP adresi satın alabilirsiniz.

VDS Fiyatlarına Yedeklemeler Dahil Mi?

Maalesef, yedeklemeler paket fiyatlarına dahil değildir. Yedekleme hizmetini ayrıca satın almanız gerekmektedir.

VDS Aldım Ne Zaman Teslim Edilir?

Sipariş sırasında belirlemiş olduğunuz işletim sisteminin kurulumu sistem mühendislerimizce manuel olarak yapılmaktadır.

Genellikle 60-120 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat bu süre teknik destek ekibimizin yoğunluğuna bağlı olarak 24 saate kadar uzayabilmektedir.

VDS Satın Alma Periyodları Nelerdir?

VDS Hizmetimiz aylık veya yıllık periyotlar halinde satışa sunulmuştur. İndrimli fiyatlardan faydalanmak için yıllık ödeme periyodunu tercih edebilirsiniz.

VDS İle Game Server Kurmak Mümkün Mü?

Tabii ki mümkün, sunucu yönetimi sizin tasarrufunuza bırakılmıştır yani tamamen size aittir. Dilerseniz Game VDS olarakta kullanabilirsiniz.