MTA Server Kiralama

Multi Theft Auto, Rockstar North tarafından geliştirileren ilk olarak piyasaya 9 Şubat 2003 tarihinde çıkarılmış bir çok oyunculu oyun istemcisidir. Çok oyunculu mod desteği sayesinde herhangi bir oyuncunun kurduğu sunucu da, diğer online oyuncularla birlikte bir çok türde (yarış, freeroam,deathmatch, roleplay gibi) oynanabilmektedir.

Bir çok farklı oyun modları bulunan bu aksiyon dolu oyunda dilerseniz Natidos MTA Server Kiralama hizmeti ile kendi sunucunuzu kurabilirsiniz.

Tüm Planlara Dahil

Tüm planlara dahil standart özellikler ile oyun sunucunuzu keyifle yönetin.

7/24/365 Destek

Yardıma ihtiyacınız var mı? Hemen ekibimize bir destek talebi gönderin.

Gaming Donanımlar

Ryzen 5, DDR 4, SSD donanımları ile yüksek performans elde edin.

Ücretsiz DDoS Koruma

Voxility + Mikrotik koruma ile üst seviye bir korumaya sahip olun.

Global Lokasyon

Natidos, en düşük ping için küresel konumlarla hizmet sunar.

Anında Kurulum

Ödemeniz onaylandıktan sonra sunucunuz hazır.

Kolay Yönetim

TC Admin kontrol paneli ile oyun sunucunuzu kolayca yönetin.

MTA Server Kurma

MTA Server Kiralama

GTA: San Andreas 2004 yılında çıkmış olsa da hikaye, karakter ve içeriğinin büyüklüğü açısından günümüzde hala kendinden söz ettiriyor. Grafikleri her ne kadar eski de olsa hikayesi ile oldukça ön plana çıkıyor.

GTA: San Andreas aksiyon ve macera dolu sokakları, caddeleri ve çok sayıda yan görevleri ile hikaye bakımından oldukça eğlenceli içerik sunmayı başarıyor.

Hem detaylıca planlanmış ana görevleri ile hem de yan görevleri ile oyuncularına eğlenceli dakikalar sunan Grand Theft Auto: San Andreas, MTA ile de çok oyunculu olarak oynanabiliyor.

Multi Theft Auto (MTA) diğer oyuncularla çevrimiçi olarak bir çok farklı oyun modunda eğlenceli dakikalar sunuyor.

Siz de MTA server kurmak için Natidos'u tercih edebilir. MTA server kiralama planları ile hemen kendinize ait bir server kurabilirsiniz.

SSS - MTA Sunucu Kiralama

Sorularınız mı var? Sık sorulan soruları hemen okuyabilir ve sorularınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz.

MTA VDS mi Panel mi veriyorsunuz?

MTA paketleri panel üzerinden sağlanmmaktadır. Panele sahip planlarda daha önce oyun sunucusu kurmuş olmasanız dahi kullancı dostu kontrol paneli sayesinde kolayca oyun sunucunuzu yönetebilirsiniz.

MTA server satın aldım ne zaman aktif olur?

Ödeme işleminizin onaylanmasının hemen ardından dakikalar içerisinde sunucunuz aktif olmaktadır. Bu işlem ödemeniz onaylandıktan sonra bir kaç dakika sürmektedir. Eğer normalden uzun süre beklediğinizi düşünüyorsanız teknik ekibimizle destek talebi üzerinden iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

MTA Server kurma konusunda yardıma ihtiyacım var?

Yardıma ihtiyacınız olduğu an profesyonel destek ekibimiz günün her saati sizlere yardımcı olabilmek için hazır beklemektedir. Yardıma ne zaman ihtiyacınız olursa teknik destek ekibimize destek talebi gönderebilir sorularınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz.

MTA sunucu kiraladım ama daha sonra üst pakete yükseltmek istiyorum?

Elbette, istediğiniz zaman istediğiniz pakete mevcut planınızı dakikalar içerisinde yükseltebilirsiniz. Paketinizi yükseltmek için teknik ekibimizle irtibata geçebilir veya müşteri paneliniz üzerinden bu işlemi yapabilirsiniz.

Sorularınız mı Var?

Sorularınıza hızlıca cevap bulmak için dilerseniz sık sorulan soruları okuyabilir veya hemen bir müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.