Hakkımızda

Natidos kaliteli hizmet bilinci ile mutlu müşteri pörtföyünün zirvesine ulaşmayı hedeflemiş ve bu adımlarla çalışmalarına devam etmektedir. Mevcut teknolojinin üst limitlerini kullanarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Natidos daha önce projelendirilmiş olsa da profesyonel ekibi ile 2018 yılında bir araya gelmiştir. Ekibin bir araya gelmesi ile 2018 yılında teknik çalışmalarına başlamıştır. Teknik çalışmalarına istikrarlı bir şekilde devam ederek, 2019 yılında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

Natidos mevcut teknolojinin üst sınırlarını kullanarak kaliteli ve üstün hizmet anlayışı altında hizmet vermektedir.

Natidos mutlu müşteri pörtföyü ve yüksek memnuniyet oranlarına ulaşmak ve elbette bu memnuniyeti uzun vadelere yayabilmek için son nesil teknoloji ile birlikte profesyonel ve sürdürülebilir bir iş planı hedeflemiş ve hizmetlerini bu doğrultuda sürdürmektedir.

Natidos teknik bir çalışma, disiplin ve bilgi gerektiren bu uzun yolculuk süresince yüksek başarı oranlarına ulaşmak ve ulaşılmışın üstüne çıkıp bu zirveyi sürdürülebilir kılmak için uzun vadeli adımlarla her geçen gün disiplinli, istikrarlı ve kararlı bir şekilde ilerleyerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Teknoloji iyi olabilir fakat teknolojinin avantajlarından yararlanabilmek için arkasındaki insanlar daha iyi olmak zorundadır.