Fivem Server Kiralama

Rockstar Games, Rockstar North tarafından geliştirilerek 17 Eylül 2013 yılında piyasaya çıkan Grand Theft Auto V tek ve çok oyunculu modları bulunan macera aksiyon temalı bir oyundur. GTA V'in sunmuş olduğu açık dünya da ister araç kullanabilir, isterseniz de görev yapabilirsiniz. Çok oyunculu desteği ve çok çeşitli modları ile hemen maceraya başlayabilirsiniz.

Natidos'un sağladığı FiveM server kiralama planları ile dilerseniz sizde hemen Fivem server kurarak kendi sunucunuzu yönetebilirsiniz.

Tüm Planlara Dahil

Tüm planlara dahil standart özellikler ile oyun sunucunuzu keyifle yönetin.

7/24/365 Destek

Yardıma ihtiyacınız var mı? Hemen ekibimize bir destek talebi gönderin.

Gaming Donanımlar

Ryzen 5, DDR 4, SSD donanımları ile yüksek performans elde edin.

Ücretsiz DDoS Koruma

Voxility + Mikrotik koruma ile üst seviye bir korumaya sahip olun.

Global Lokasyon

Natidos, en düşük ping için küresel konumlarla hizmet sunar.

Anında Kurulum

Ödemeniz onaylandıktan sonra sunucunuz hazır.

Kolay Yönetim

TC Admin kontrol paneli ile oyun sunucunuzu kolayca yönetin.

FiveM Server Kurma

FiveM Server Kiralama

Grand Theft Auto V, derin hikayesi, muhteşem detayları ve olağanüstü grafikleri ile oyuncularını uzun süre sıkılmadan eğlendireceğini gösteriyor.

Üstelik GTA 5'in PC sürümü Los Santos ve Blaine County şehirlerini 4K çözünürlükte ve saniyede 60 kare tazeleme hızı ile keşfetme imkanı sunuyor.

FiveM, oyuncular tarafından kurulan sunucuları görebilmeyi ve bu sunuculara katılarak çok oyunculu olarak farklı modlarla GTA oynamayı mümkün kılıyor.

Natidos, FiveM server kiralama ile sizde kendi GTA 5 sunucunuzu kurabilirsiniz.

SSS - FiveM Sunucu Kiralama

Sorularınız mı var? Sık sorulan soruları hemen okuyabilir ve sorularınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz.

FiveM sunucumu nasıl yöneteceğim?

Türkçe desteği bulunan ve basit bir arayüze sahip olan kontrol paneli üzerinden sunucunuz ile ilgili işlemleri basitçe yapabilir ve FiveM sunucunuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz.

FiveM server satın aldım ne zaman hazır olur?

Ödemeniz onaylandıktan sonra bir kaç dakika gibi kısa bir süre içerisinde sunucunuz aktif olmaktadır. Eğer normalden daha uzun süre beklediğinizi düşünüyorsanız teknik ekibimize sorunuzu içeren bir destek talebi göndererek bilgi alabilirsiniz.

FiveM sunucumu sonradan üst planlara yükseltebilir miyim?

Tabii ki yükseltebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz zaman sadece bir kaç dakika içerisinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Planınızı yükseltmek için dilediğiniz zaman müşteri paneliniz üzerinden veya teknik destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

FiveM server kurmak istiyorum fakat desteğe ihtiyacım var?

Elbette, 7/24 hizmet veren alanında profesyonel bir destek ekibine lütfen sorularınızı içeren bir destek talebi gönderin. Sizlere yardımcı olabilmekten mutluluk duyacaklardır.

Sorularınız mı Var?

Sorularınıza hızlıca cevap bulmak için dilerseniz sık sorulan soruları okuyabilir veya hemen bir müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.