Dedicated Server Kiralama

Dedicated sunucu ihtiyacınızı Natidos avantajları ile karşılamak ister misiniz? 7/24 IP KVM desteği, özel IP adresi, 3TB aylık trafik ve RAID-1 disk yapılandırması avantajları ile size özel bir sunucu edinebilirsiniz.

Natidos'un Türkiye lokasyon sunucular üzerinden sağladığı Dedicated server kiralama hizmeti ile standart olarak 1Gbit/s port internet hızı erişimine sahip olursunuz. Natidos ayrıcalıkları ile size özel sunucuyu bugün edinebilirsiniz.

Dedicated Server Özellikleri

Dedicated Server paketleri ile birlikte sunuculan özellikleri inceleyin.

  • 3TB Aylık Trafik
  • 1Gbit/s Port İnternet Hızı
  • Raid 1 Disk Yapılandırması
  • Türkiye Lokasyon
  • 1 Adet Özel IP Adresi
  • Ücretsiz Teknik Destek
  • 7/24 IP KVM Hizmeti
  • 1 Adet Özel IP Adresi

SSS - Dedicated Server Kiralama

Fiziksel sunucu kiralama paketleri için sıkça sorulan soruları daha hızlı bilgi edinebilmek için okuyabilirsiniz.

Fiziksel Sunucu Nedir?

Fiziksel sunucu veya İngilizce karşılığı olan "Dedicated Server" tüm fiziksel kaynakları ile sizin yönetiminize bırakılan bilgisayarlardır. Bu bilgisayarların yönetimi ve kontrolü tamamen size aittir.

Dedicated Server Kiralama Nedir?

Kaynakları ve kontrolü tamamen size ait olan fiziksel sunucunun aylık veya yıllık periyotlar halinde kullanımınıza tahsis edilmesidir. Fiziksel sunucuya ihtiyacınız olan işletim sistemini kurabilir ve dilediğiniz kontrol paneli ile yönetebilirsiniz.

RAID-1 Disk Nedir?

RAID-1 Disk yapısı sunucuda olası bir disk arızasında veri kaybını en aza indirmek için geliştirilmiş bir RAID türüdür. Her sunucuda 2 adet disk bulunur verileriniz 2 diske birden yazılır. Bir disk arızalansa bile verileriniz diğer diskte de olacağından kayıp ortadan kaldırılmış veya azaltılmış olur.

Dedicated Server Donanım Arızasında Uygulanan İşlemler Nedir?

Kiraladığınız fiziksel sunucuda herhangi bir donanım arızası durumunda arızalanan donanım muadili ile değiştirilir. Donanım değişimi ile çözülemeyen bir sorun var ise aynı özelliklere sahip farklı bir fiziksel sunucu ile değişim yapılır. Bu işlemler için hiçbir ek ücret ödemezsiniz, tamamen ücretsizdir.

Dedicated Server Fiyatlarına Dahil Özellikler Nedir?

1 Adet IP adresi, 3 TB aylık trafik, 7/24/365 destek hizmeti, donanım yükseltme işlemleri ve ilk kurulum ve yapılandırma hizmetidir.

Fiziksel Sunucu Kiralama Periyodları Nelerdir?

Fiziksel sunucular, aylık veya yıllık periyodlar halinde satışa sunulmaktadır. Dilerseniz yıllık ödeme periyodunu tercih ederek daha ekonomik fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Sorularınız mı Var?

Sorularınıza hızlıca cevap bulmak için dilerseniz sık sorulan soruları okuyabilir veya hemen bir müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.