CS:GO Server Kiralama

Counter-Strike: Global Offensive, 21 Ağustos 2012 tarihinde, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilerek piyasaya sürülmüştür. Counter Strike serisinin 4. oyunu olan CS : GO, The Game Award for Best ESports Game ödüllerini alarak popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Kendi özel CS:GO sunucunuzu Natidos farkı ile kiralamak ister misiniz? CS:GO server kiralama hizmeti ile yüksek performanslı sunucunuzu hemen kurabilirsiniz.

Tüm Planlara Dahil

Tüm planlara dahil standart özellikler ile oyun sunucunuzu keyifle yönetin.

7/24/365 Destek

Yardıma ihtiyacınız var mı? Hemen ekibimize bir destek talebi gönderin.

Gaming Donanımlar

Ryzen 5, DDR 4, SSD donanımları ile yüksek performans elde edin.

Ücretsiz DDoS Koruma

Voxility + Mikrotik koruma ile üst seviye bir korumaya sahip olun.

Global Lokasyon

Natidos, en düşük ping için küresel konumlarla hizmet sunar.

Anında Kurulum

Ödemeniz onaylandıktan sonra sunucunuz hazır.

Kolay Yönetim

TC Admin kontrol paneli ile oyun sunucunuzu kolayca yönetin.

CS: GO Server Kurma

CS: GO Server Kiralama

Counter-Strike serisinin dördüncü oyunu olan Counter-Strike: Global Offensive günümüzde popülerliğini koruyan ve birinci şahıs nişancı görünümü ile multiplayer olarak oynanabilen bir FPS oyunudur.

Espor oyuncuları arasında da oldukça önemli bir yere sahip olan CS: GO barındırdığı farklı oyun modları ve çok sayıda çeşitli haritaları ile de oyuncularına çok sayıda içerikler sunmaktadır.

Kendinize ait bir CS: GO sunucusu kurmak için Natidos CS: GO Server Kiralama planlarını inceleyebilir size uygun bir plan tercih ederek Natidos avantajları ile başlayabilirsiniz.

Sorularınız mı Var?

Sorularınıza hızlıca cevap bulmak için dilerseniz sık sorulan soruları okuyabilir veya hemen bir müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.