7 Days to Die Server Kiralama

The Fun Pimps tarafından geliştirilerek, 13 Aralık 2013'te çıkış yapan 7 Days to Die birinci şahıs nişancı ve hayatta kalma üzerine kurulu rol yapma ve kule savunma türünün benzersiz kombinasyonunu içeren bir açık dünya oyunudur.

Hayatta kalma temalı bu oyunda 7 Days To Die Server Kiralama ile kendi sunucunuzu kurabilir ve istediğiniz zaman aksiyonu başlatabilirsiniz.

Tüm Planlara Dahil

Tüm planlara dahil standart özellikler ile oyun sunucunuzu keyifle yönetin.

7/24/365 Destek

Yardıma ihtiyacınız var mı? Hemen ekibimize bir destek talebi gönderin.

Gaming Donanımlar

Ryzen 5, DDR 4, SSD donanımları ile yüksek performans elde edin.

Ücretsiz DDoS Koruma

Voxility + Mikrotik koruma ile üst seviye bir korumaya sahip olun.

Global Lokasyon

Natidos, en düşük ping için küresel konumlarla hizmet sunar.

Anında Kurulum

Ödemeniz onaylandıktan sonra sunucunuz hazır.

Kolay Yönetim

TC Admin kontrol paneli ile oyun sunucunuzu kolayca yönetin.

7 Days to Die Server Kurma

7 Days to Die Server Kiralama

7 Days to Die kıyamet sonrası bir dünyada, Navezgane isimli şehirde geçiyor. Oyunun hikayesi ise zombiler tarafından istila edilmiş bu şehir de hayatta kalma mücadelesi üzerine dayanıyor.

Bu oyunda hayatta kalabilmek için yiyecek, su gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılamalı, bir barınak bulmalı ve zombilerden korunabilmek için çeşitli araç gereçleri toplamalısınız.

5 adet farklı biyom, 100km²'ye kadar büyük haritalar, 500'den fazla zırh, silah, araç ve daha fazla içerik ile oldukça geniş bir içerik yelpazesi sağlıyor.

Hem çevrimiçi sunuculara giriş yaparak oynanabilirken, hem de sunmuş olduğu çevrimdışı hikaye modu ve zengin içeriği ile uzun saatler oynanabiliyor.

Sunmuş olduğu çevrimiçi oyun seçenekleri ile diğer oyuncuların kurmuş olduğu sunucularda farklı oyun modları ile de oynanabiliyor.

Dilerseniz siz de Natidos 7 Days to Die server kiralama paketleri ile size uygun bir plan seçerek kendi sunucunuzu kurabilirsiniz.

SSS - 7 Days to Die Sunucu Kiralama

Sorularınız mı var? Sık sorulan soruları hemen okuyabilir ve sorularınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz.

Sunucum ne zaman teslim edilir?

Ödemenizin onaylanmasının hemen ardından sunucunuz sistem tarafında otomatik olarak aktif edilmektedir. Bu işlem genellikle ödemeniz onaylandıktan sonra bir kaç dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Sunucunuz halen teslim edilmediyse ve teslim edilme süresinin çok fazla geciktiğini düşünüyorsanız hemen destek ekibimize bir destek talebi göndererek bilgi alabilirsiniz.

Sunucumu nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum?

Sunucunuz ile birlikte size TC Admin kontrol paneli sağlanmaktadır. Türkçe dil desteği bulunan TC Admin kontrol paneli üzerinden oyun sunucunuzu yönetebilir bir çok işlemi yine bu kontrol paneli üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

7 Days to Die Server planımı daha sonra yükseltebilir miyim?

Evet, elbette yükseltebilirsiniz. Ne zaman isterseniz sadece bir kaç dakika içerisinde üst planlara geçiş yapabilirsiniz. Bu işlemi müşteri paneliniz üzerinden veya dilerseniz teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek de yapabilirsiniz.

7 Days to Die server kiralamak istiyorum fakat desteğe ihtiyacım var?

Ne zaman dilerseniz 7/24 aktif olarak hizmet veren alanında profesyonel teknik ekibimize destek talebi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınıza yardımcı olabilmekten mutluluk duyacaklardır.

Sorularınız mı Var?

Sorularınıza hızlıca cevap bulmak için dilerseniz sık sorulan soruları okuyabilir veya hemen bir müşteri temsilcisine bağlanarak sorularınızı iletebilirsiniz.